GenelAnkara_beton_boru_firması-

Ankara beton boru firması olarak, sistemimiz sektöre giriş yaptığı günden itibaren çalışmalarıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Alt yapıda kullanılan ürünlerin her birinde, ileri teknoloji önemseniyor. Aynı zamanda insana ve çevreye saygılı çalışmalar gerçekleşmektedir.

Ankara Beton Boru Firması Hakkında

Ankara beton boru firması, alanında uzman ve tecrübeli profesyonel kadrosuyla beton betonarme boru ve elemanların her birinde üretim yapılmaktadır. Fabrikamız, 37 metrekare alan üzerinde faaliyetlerini yürütüyor. Fabrikamızda çalışan uzmanların iş kanuna göre iş sağlığı ve güvenliği kontrol altına alınmaktadır.

 • Beton betonarme
 • Boru ve baca elemanlarının her biri standartlara uygun olarak kontrolden geçmektedir.

İller bankası onaylı ve buhar kuru ile imal ediliyor. Bunların sertifikalarını görmek için sistem üzerinden inceleyebilirsiniz. Fabrikamızda bulunan laboratuvarlarımızda, teknik personeller çalışmaktadır. Teknik personeller tarafından, teknolojinin birçok olanağı kullanılıyor. Teknoloji kullandığımız alanda, güven ve kalite mevcuttur. İstenmeyen problemler kesinlikle yaşanmaz.

Ankara Beton Boru Firması; Kontrol Testleri Nelerdir?

Ankara beton boru firması testleri, kontrol için gerçekleşir.

Bu testler;

 • Sızdırmazlık testleri
 • Tepe basıncı testleri
 • Ve diğer fiziki testlerin her biri yapılmaktadır.

Tepe basıncı testleri; olası risk durumunda, önceden önlenmesi açısından önemlidir. Basınç meydana geldiğinde, bu durum önlendiği için problem yaşanmaz.

Sızdırmazlık testleri; kullanılan ürünler, genellikle kanalizasyon sistemlerinde geçerlidir. Kanalizasyonda su sızdırması meydana geldiği zaman bütün sistemi etkiler. Bunun önlenmesi için sızdırmazlık testleri uygulanıyor. Sızdırmazlık testleri diğer testlere göre çok daha önemlidir.

Fizikli testler ise; ürünlerin kalite standartlarının ne ölçüde olduğuna dair yapılmaktadır. Herhangi bir alanda almış olduğu darbeyi ile beraber kırılmaya meyilli ürünler kesinlikle kullanılmaz. Bunların her biri, farklı bir alana ayrılır ve tekrardan değerlendirilir. Laboratuvarımız da yapmış olduğumuz testlerimiz, uzman personellerimizin kontrolünden her defasında geçmektedir. Müşterilerimiz için en iyi ürünleri sunuyoruz.

Ankara Beton Boru Firmasında Makine Kontrolü

Ankara beton boru firması, cihaz ve makinelerin kontrolü yetkili kalibrasyon firmaları tarafından yapılıyor. Yani laboratuvarda ürünlerimiz için makine kontrolü gelişigüzel değil, tecrübeli yetkili kalibrasyon firmaları tarafından düzenli zaman aralıklarında gerçekleşmektedir. Bu süreçte, kontrol ve denetleme işlemleri yapıldığından dolayı ilerleyen zamanlarda da risk yaşanmaz. Şirketimizin yapmış olduğu yönetim sistemlerinde, yönetilme işlemleri – kalite yönetim sistemi ve çevre yönetim sistemine göre gerçekleşiyor. İş sağlığı ve güvenliğine önem veriyoruz. Ankara beton boru firması olarak, ne kadar ürünlerimizde memnuniyeti önemsemiş olsak da alanımızda çalışan ekibimizin de iş sağlığı ve güvenliğine ayrıcalıklı önem vermekteyiz. Çevre konusunda her daim iyileştirmeler yapmaktayız.

Ankara Beton Boru Firması Ve Temel İlke

Ankara beton boru firması olarak, temel ilkemize gelecek olursak iş sağlığı ve güvenliği öncelikli gelmektedir. Temel diğer hedefimiz ise marka kalitesini önemsemektir.

 • Sektöre giriş yaptığımız günden itibaren, markamız sunmuş olduğu kaliteli ürünler ile ön plana çıkmaktadır. Risklere karşı her daim sistemimizi koruyoruz. Sarıkayalar beton boru olarak, deneyimli kadromuzla beraber imkanlarımızı da en iyi şekilde kullanmaktayız.
 • Ankara beton boru firması platformumuz, müşteri ve hizmet odaklı çalışmalar sunmaktadır. Her daim yenilikleri takip ederek, bunları faaliyetlerinde gösteriyor. Ürün yelpazemizi geliştiriyoruz. Yalnızca belli başlı ürünler değil, ürünlerinde alt dallarına ayrılan farklı ürünleri sunmaktayız.
 • Yıldan yıla genişleterek, sektörde yerimizi yükseltmekteyiz. Zirvede bulunduğumuz sürece, müşterilerimiz için en iyi çalışmaları sunmaya devam edeceğiz. 

Ankara Beton Boru Firma Esse Ürünleri

Ankara beton boru firması olarak, ürünlerimiz farklı başlıklara ayrılmaktadır. Burada sunmuş olduğumuz ürünlerimiz, başta belirttiğimiz gibi kalite testlerinden geçiyor.

 • Beton ve betonarme borular,
 • Muayene baca taban elemanları,
 • Diğer beton elemanları mevcuttur.

Detaylarını öğrenmek istediğiniz ise sistem üzerinden inceleyebilirsiniz. İrtibata geçmek için WhatsApp iletişim numaramız, web sitede mevcuttur. Direkt tıkladığınızda, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz sizinle ilgilenir. Bunun beraberinde, sistem üzerinden de iletişim mevcuttur. Adınız, e-posta adresiniz, konu, vereceğiniz mesajı yazarak gönder seçeneğine tıkladığınızda tarafınıza bilgilendirme gelir. Mail adresinizden, ekibimiz öğrenmek istediklerinizi paylaşır. 

Ankara Beton Boru Firması; Sarıkayalar Beton

Ankara beton boru firması denildiği zaman birçok kişinin aklına, kaliteli çalışmalarıyla Sarıkayalar beton gelmektedir. Firmamız, yukarıda belirtmiş olduğumuz detaylar dışında birçok hizmeti sunmaktadır. Bunlar neler ve nasıl hizmetler diyorsanız? Uzman ekibimiz, sizi bilgilendirmektedir. Sertifikalarımız ve güvenlik raporlarımızın her birini inceleyebilirsiniz. 

Beton ve Betonarme Borular

Beton Petrografisi