Çağdaş kentlerin alt yapısı için ileri teknolojiyle insana ve çevreye saygılı, profesyonel kadrolarla Beton, Betonarme Boru ve Elemanları üretimi yapan fabrikamız, 30.000 m2 açık ve 6.000 m2 kapalı üretim alanı, 1.000 m2 laboratuvar ve idari bina olmak üzere toplam 37.000 m2 alan üzerinde faaliyet yürütmektedir.

Fabrikamızda, her biri alanında kalifiye ve uzman personel 4857 sayılı iş kanununa göre çalışmaktadır. Fabrikamızda (Ø150mm – Ø3000mm) Entegre contalı beton, betonarme boru ve baca elemanları TSE standartlarında, İller bankası onaylı, buhar kuru ile imal edilmektedir.

Fabrikamız yüksek üretim kapasitesi ile müşteri beklentilerini kesintisiz ve zamanında karşılayabilecek durumda olup, imalattan başlayarak uygulamanın tamamlanmasına kadar tüm süreçler, kalite standartlarının korunması ve koşulsuz müşteri memnuniyeti temeline dayanarak yürütülmektedir.

Fabrikamızda bulunan laboratuvarımızda teknik personeller tarafından ilen teknoloji kullanılarak ürünlerimize Tepe basıncı testleri, Sızdırmazlık testleri ve diğer fiziki testler yapılmaktadır. Laboratuvarımızda bulunan cihaz ve makinaların kontrolü yetkili kalibrasyon firmaları tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Şirketimiz kalite yönetim sistemi 150 9001 2008 ve çevre yönetim sistemi 14001 2004 normlarına uygun yönetilmektedir, iş sağlığı / güvenliği ve çevre konusunda sürekli iyileştirmeler yapmak temel ilkemizdir. En önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi işkolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.

Sarıkayalar Beton Boru olarak deneyimli kadromuzdan almış olduğumuz güçten faydalanarak mevcut imkanlarımızı en İyi şekilde kullanıp, müşteri ve hizmet odaklı sürekli yenilikçi bakış açısı ile ürün yelpazemizi yıldan yıla genişleterek sektördeki yerimizi daima yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Amacımız, müşterilerimize istek ve beklentilerinin ötesinde üstün kaliteli ürünler sunarken; çalışma şartlarından kaynaklanan potansiyel tehlike risklerini en aza indirmek, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliklerini sağlayacak tedbirleri en üst düzeyde tutarak sıfır iş kazası hedefini yakalamak ve işletme sınırları içerisinde çalışan tüm personelin sağlık ve güvenliğini sağlamaktır.